inter-ROYAL

Ana sayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

ROYSOL HCN (Portakal Kokulu Yağ Sökücü)

KİMYASAL YAPISI: Yüzey aktif ve solventlerin karışımı 

GÖRÜNÜŞÜ: Şeffaf ,akıcı,sıvı

İYONİK YAPISI: Noniyonik-Anyonik 

ÖZELLİKLERİ: Su ile her oranda karışır.Yıkama maddesini takviye ederek inatçı kirlerin uzaklaşmasını sağlar. Lekeler demir ihtiva ediyor ise oksalik asit kombine edilebilir. Banyolara inceltilmeden katılabilir. Otomasyona uygundur. Roysol HCN çok kirli ve lokal ağır makine yağlı tekstil mamüllerinin temizliğinde kullanılır. Örgü ve dokuma proseslerinden gelen makine yağlarının kumaştan çıkarılmasında çok etkilidir. Peroksit kasarı banyosuna İlavesiyle hafif yağlı lekelerin sökülmesi daha yüksek beyazlık ve hidrofilitre elde edilmesi mümkündür. Zor giderilen hayvani, nebati ve mineral bazlı yağların elyaftan uzaklaştırılmasını sağlar. Köpüğü kontrollüdür, çektirme ve fular yöntemine uygundur. Polyester ve diğer sentetik ipliklerin üzerinde üretim proseslerinden gelen ince bir film tabakası vardır. Bu yağlar genellikle emülsiye olurlar; ancak uzun süre bekletme, usul işlem görme oksitlenme ve bazı nedenlerle sentetik elyaftaki yağın emülsiye olması zorlaşır. Özellikle tekstüre iplik kullanılıyorsa üzerindeki kone yağı miktarı çok fazla olacağı için düzgün, parlak ve canlı boyama için tekstil mamüllerindeki proses yağlarının boyama prosessinden önce uzaklaştırılması zorunluluk teşkil eder.

KULLANIM ŞEKLİ: Detase yöntemi ;
Yağ lekesi tespit edilen bölgeye Roysol HCN lokal tatbik edilir. Bekletme sonrası makineye alınıp 2 gr/lt soda ve Roywet DSN ile ılık veya sıcak yıkama yapılır.

 Hafif yağ lekelerini sökmek amacıyla, Kasar banyosuna 0,5-1 gr/lt Roysol HCN ilave edilir.

Ağır yağ lekelerini sökmek amacıyla, 1,0-3,0 gr/lt Roysol HCN 1,0-2,0 gr/lt soda 60 ºC de 30 dk makinede çalışılır, daha sonra prosese devam edilir.

DEPOLAMA: Depolama ömrü orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında 6 aydır.

AMBALAJ ŞEKLİ: 120 kg'lık bidon.